Wyświetl Pojedyńczy Post
  #204159  
Nieprzeczytane 19-05-2024, 17:35
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 187
Domyślnie

Witajcie dziewczyny.
Niedzielne pózne popołudnie.
Nic sie nie dzieje, na dworze cieplo prawie duszno, chmury sie zbierają, zapowiadali, że powinno padać. Przydałoby sie bo sucho straszliwie. Ja mam zapas wody około 3000 litrow, 3 mausery po 1000 l ale niestety trzeba samemu podlewać więc wolałabym aby spadł deszcz.
Wczoraj popracowalismy w ogrodzie, roboty tyle ze wierzyć sie nie chce, mamy zaległości w porządkach. Wszyscy przyzwyczaili sie, że Kazik zawsze sie tym zajmował.Mąż przeszedł Syberię, powrot do Polski przez Kazachstan, zawsze bał sie głodu, więc sadził, nasadzał ten swoj hektar. Dobrze, że wieksza część ziemi gdzie był sad, jest juz zagospodarowana przez domy mieszkalne.
0grodek to ponad 2300 m2 to jeszcze sporo. Magda chce zmienić układ i zmiimalizować go. Nie dziwie się, bo ma co robić jeszcze w domu 8 latek i 12 latka, których trzeba zawozic na treningi. W soboty lub niedziele maja rozgrywki.
Teraz krzewy ozdobne i byliny porozrastały sie i trzeba wiecej siły aby to ogarnąć. Mlodzi niestety nie maja zbyt wiele czasu, jedynie troche w soboty. A ja nie mam siły na to.
To na tyle, miłego wieczoru
__________________
Grażyna

Moje ustronie
Odpowiedź z Cytowaniem