Wyświetl Pojedyńczy Post
  #52409  
Nieprzeczytane 21-05-2024, 08:38
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 971
Domyślnie

Dzień dobry...
Dzień powitał mnie tak silną mgłą, że nie wiedziałam co się dzieje za oknem - istne mleko. Ale już zrobiło się jasno i słoneczko wyszło zza chmur a na termometrze jest 18 stopni. Przyjemny dzień nas czeka. Nocką troszkę popadało...niewiele, ale zawsze coś.
Targ objechałam...kwiaty kupiłam...sprawiłam sobie też białe letnie spodnie i do tego czarną bluzkę z kolorowym przodem...zaszpanuję, za 50 złociszy.
Tarninko...dobrą wiadomość przyniosłaś...chociaż długo to trwało cieszę się, że zaraza pokonałaś. Faktycznie terminy na rezonans magnetyczny są odległe - ja czekam pół roku i mam wyznaczony termin na 26 czerwca.
Gratko...dzięki za fotki...już pisałam, że dla mnie to byłby horror, gdybym musiała tam się znaleźć, ale czytam, że i inni mieliby z tym problem. Cóż...inne pokolenie nie widzi zagrożeń. Dorodny ten Twój wnuk..jest na czym oko zawiesić, pewnie ma duże powodzenie u dziewczyn.
Lulka...dzięki za Twoje fotki. Na blogu córki zabawiłam wczoraj prawie dwie godziny...wiele zwiedziła i zobaczyła. Dzięki Waszej uprzejmości i udostępnieniu bloga mogłam zobaczyć kawałek świata.
Bogda...też miałam problemy z wejściem i zejściem z Giewonta...a przecież byłam młodsza i sprawniejsza. Teraz to dla mnie nie do pomyślenia. Ewentualnie mogłabym zaliczyć jakąś kotlinkę, gdyby mnie dowieźli.
Miłego dnia wszystkim....Buziaki.... Idę w ogród posadzić kwiaty do donic i coś tam podziałać.


__________________
Odpowiedź z Cytowaniem