Wyświetl Pojedyńczy Post
  #52410  
Nieprzeczytane 21-05-2024, 09:13
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 686
Domyślnie

Kochani NIC nie działam ..czuję się jak wypluta ..masakra.Jadę do cywilizacji zaopatrzeć się w leki ,zmienić opony i jak się uda zrobić rtg stóp bo ortopodolog który ma wykonać wkładki do obuwia gadał że to byłoby pomocne.Wyobrażacie sobie że takie badanie na te wkładki trwa 40 min???.Mąż deklaruje obstawę ..ha.Muszę się pozbierać do kupki ale jak Tarninka dała radę z zapaleniem płuc to mój wirusik to pikuś!!!
Lulka ze Słowackich wypraw najmilej wspominam te ze Sloweńskiego Raju..też klamry ,drabiny .przejścia po belce przerzuconej przez rwący strumyk ,wiszenie na klamrach nad rzeczką a zza skalnego zakrętu dochodzi okrzyk .."dajte pozor!!"..no i te drabinowe wejścia na wysokość 4 piętra a na koniec zejście z Wielikij Sokoł i pioruny ,gradobicie nooo miał człowiek trochę adrenaliny.Grupka chłopaków mija nas pędem na co mąż pyta gdzie tak lecicie??!! Po piwo bo nam sklepik na dole zamkną
Iza nooo zaszalałaś z tym zakupem ..za całe 50 zł???
Gratka widoki cudne ale mając na uwadze wszystkie filmy katastroficzne z udziałem wieżowców pierwszym wyposażeniem byłby spadochron!!
Bogda do przycięcia tuj mój mąż zabiera się od miesiąca ale myślę że jak opitoli to przynajmniej równo
Odpowiedź z Cytowaniem