Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13  
Nieprzeczytane 01-10-2008, 18:44
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Babcielu, jeżeli wszystkie będą prywatne z godziwymi honorariami dla lekarzy, to jeżeli mnie spaprzą to muszą poprawić, na razie często paprze państwowy szpital i kto ma po nim poprawiać. Każdemu może zdarzyć się błąd w sztuce od tego są ubezpieczenia oc, które mają już wykupine farmaceuci, nie widze powodu żeby lekarze ich nie kupowali. Jeżeli, jak sama piszesz, lekarz z państwowej jednostki biegnie do kolejnych trzech prac, to jeżeli nadal będą państwowe jednostki nic się nie zmieni. Nie gniewaj się, nie wierzę, aby podwyżki pensji zmieniły cokolwiek. Przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka, dostaną dwa razy tyle, ale nie zrezygnują z prywatnych praktyk. Więc niech wszystko bedzie prywatne. Jesteśmy ubezpieczeni, jakoś Europa sobie z tym radzi. Płacę orgomne pieniądze na ubezpieczenie zdrowotne z którego skorzystałam w życiu parę razy. Dzisiejszy stan musi się zmienić, nie może tak być, że szpitale kolejny raz się oddłuża. Raz je sprywatyzujmy i wtedy okaże się, że da się bez długów. Apropos poprawek po prywatnej klinice, zostałam zoperowana przez najlepszego w Małopolsce fachowca od mojej choroby po 10-cio letnim pobycie w USA i z habilitacją tam zrobioną, jeżeli on by mnie sknocił to nie byłoby już nikogo kto by mnie naprawił, ale on mnie nie sknocił i chwała mu za to czego o państwowym spitalu powiedzieć nie mogę. Jak to się dzieje, że prywatną klinikę stać na takiego fachowca????
Odpowiedź z Cytowaniem