Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 14-10-2008, 00:13
Ajisianna Ajisianna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 9
Post Stypendia z Funduszu Pracy dla zagrożonych bezrobociem - komentarze


Komentarz do artykułu: Stypendia z Funduszu Pracy dla zagrożonych bezrobociem
--------------------
Trzymajcie mnie bo zaraz mnie coś złego trafi!!! Rozumiem aktywizacje ludzi 50 + ... ale dawanie ludziom złudzeń, za duże pieniądze, jest niemoralne. Cudowna sprawa - podnoszenie kwalifikacji, studzia podyplomowe itd. Dlaczego z gory zakłada się, że ludzie 50+ są niedouczeni? Mam studia podyplomowe, biegle władam jęz. angielskim, wiele lat doświadczenia w zarządzaniu pracownikami, manager wysokiego szczebla, komputer to moja pasja, wyglądam calkiem, calkiem ;-) wiele umiem i mogę i rzadko ktory 30latek jest ode mnie lepszy i nie mogę znaleźć pracy. Fakt jako sprzątaczka i niania do dzieci jeszcze nie próbowałam, a zatem może własnie takie kursy by się przydały? Jak to pięknie brzmi - szkolenia w zakresie "Mop Manager" i "Manager zarządzającyi szczotką". Wybaczcie, ale poniosło mnie marnotrawstwo kasy, ktorą możnaby spróbowac inaczej wykorzystac dla ludzi 50+.
Pozdrawiam... a jeśli ktoś ma pomysl na jakiś własny interes w Warszawie... to prosze o maila, może coś razem fajnego wykombinujemy :-)
Odpowiedź z Cytowaniem