Wyświetl Pojedyńczy Post
  #14  
Nieprzeczytane 12-12-2008, 16:36
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Jak mnie bawią takie zrzędliwe teksty

Cytat:
Napisał siekierka
...Współczesne oszczędzanie, to obowiązkowe zakupy przez wszystkie zakłady pracy elektroniki, komputerów,kas fiskalnych, drukarek, niszczarek obowiązkowe korzystanie z banków, a także telefonów komórkowych, internetu itd.itd.
Rodacy!
do liczydeł!, komputery wyrzucić, pisać pieszo albo najwyżej na maszynie - broń Boże elektrycznej, zwykłej, prądu nie czerpie, w sklepach liczyć też pieszo, za pomocą ołówka na papierku, będzie taniej, pieniądze trzymać w skarpecie, a jak się nie zmieści - to między bielizną, nie pozwolić sobie na wpłacanie pensji na konto bankowe, lepiej przedreptywać w ogonku przed kasą firmy w oczekiwaniu na forsę.
Aha, telefony komórkowe też wyrzucić, obowiązkowo!
Siekierko, nie spodziewam się już od Ciebie odpowiedzi, bo jako przykładny obywatel przeciwny tym niecnym służbom wszelakim i przymusowi, skasowałeś komputer i nie masz na czym odpisać
Cytat:
Jednym słowem podporządkowanie wszystkich firm i obywateli kontroli i inwigilacji przez wszechwładne "służby". A potem to poza pracą, już tylko wykonywanie dozwolonych zakupów, dozwolonych praktyk, korzystanie z dozwolonych rozrywek, jadanie w koszernych restauracjach, czytanie prawomyślnych gazet, przynależność do dozwolonych partii i organizacji itd. itd. Oszczedność wyniknie z tego uporządkowanego życia "czerni" bardzo prosto: skoro wszystko będzie przewidywalne i wykonywane "w granicach prawa" to się będzie kręcić jak w koszarach - na rozkaz. Nie będzie żadnej rozrzutności, żadnnych nieprzewidzianych posunięć a jak ktoś sie wyłamie, natychmiast zostanie wyłapany o ukarany.
A ja mam taką oto propozycję dla Ciebie: polecam Kubę, ewentualnie Białoruś, albo inne nieskażone cywilizacją kraje, które pozbawią Cię niejako z urzędu tego tak uciążliwego przymusu, zagwarantują w zamian znacznie lepsze "atrakcje"
Odpowiedź z Cytowaniem