Wyświetl Pojedyńczy Post
  #33  
Nieprzeczytane 03-02-2007, 08:40
jurek67 jurek67 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Będzin
Posty: 17
Domyślnie "Słońce Karpat"

Araukario !
Dołączyłem do Klubu Senior Cafe z wielką nadzieją że będzie tu ciekawie i miło. Trafiłem na Ciebie, czar prysnął. Napisałem kilka swoich przemyśleń na temat muzyki, sposobu w jaki chciałbym ja przedstawiać swoje związane z nią przeżycia i podyskutować zupełnie normalnie , bez filozoficznych wykładni z uczestnikami forum. Moją wypowiedź skomentował Wielki Cenzor. Przytoczyłaś ją w cytatach prawie w całości odpowiadając na niemal każde zdanie nieznoszącym sprzeciwu komentarzem. Ty wiesz wszystko, wiesz najlepiej, jesteś Wielka. Ja, jak ten mały robaczek, wiję się w pokorze u Twych stóp wyrzucając sobie śmiałość dyskusji w temacie gdzie Ty jesteś Mistrzem. Zastanawiałem się czym moja wypowiedź wzbudziła u Ciebie tyle emocji. Aby znaleźć odpowiedź przeczytałem większość Twoich postów. Teraz wiem. Ty jesteś nieomylna. Świat ma się kręcić wokół Ciebie, Ty tu rozdajesz karty. PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ,to moja opinia o Twoich postach. " Muzyka łagodzi obyczaje ",nie u wszystkich i nie zawsze, to zdanie chciałbym właśnie Tobie i tylko Tobie zadedykować. Jurek67