Wyświetl Pojedyńczy Post
  #52  
Nieprzeczytane 14-01-2009, 15:29
pozytywna pozytywna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 44
Domyślnie odpowiedź

Na razie angażuję tylko osoby z Warszawy- nie mam kosztu przesyłania materiału, zabawek,dzięki czemu mogę sprzedawać zabawki taniej- a na tym mi zależy.

czemu nie pisałam wcześniej na tym forum? Bo chciałam uniknąć ataków, że oszukuję, mało płacę, na pewno kłamię, a jeszcze kradnę i może morduję... Daję pracowników WŁASNY materiał do domu i osobiście odbieram zabawki- od razu za nie płacąc (dlatego też chcę zatrudniać z Warszawy- bo logistyka jest łatwiejsza).

Jeśli chodzi o czas szycia- ja szyję poniżej 10 min jedną zabawkę, ale mam wprawę. Osoby, które zaczynają, szyją w czasie około 2 razy dłuższym (przynajmniej na początku). Oczywiście jak ktoś ma 2 lewe ręce to może spędzić nad tym i 3 godziny. Ale po co? Takiej osobie to się nie opłaca, a mi się nie opłaca jechać na drugi koniec Warszawy po 2 zabawki, bo w tym czasie sama zrobię 5. Wzory są naprawdę proste, łatwe do szycia.

Nie wiem czy są jeszcze do mnie jakieś pytania, wątpliwości, oskarżenia... Myślę, że powinny być oskarżenia, bo coś zaproponowałam, a przecież pogoda zła, ulice z dziurami, niskie emerytury, rząd słaby, itd
Odpowiedź z Cytowaniem