Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15  
Nieprzeczytane 26-07-2007, 21:34
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Tigr!

Sytuacja jest o tyle trudna, że w tym wieku nawet rodzonego ojca zrzuca się z piedestału. Wszyscy są głupi i nic nie rozumieją - tylko on, biedny i niezrozumiany - jest jedyny słuszny! A wy jesteście razem z jednej strony dość krótko, z drugiej na tyle długo, że chłopak już się ustawił.
Ja rozumiem, że matka stara się "wynagrodzić" synowi swój drugi związek, podkreślić, że jest nadal dla niej najważniejszy, ale... trzeba jej wytłumaczyć, że popełnia błąd! Dopóki wy we dwoje nie ustalicie jednolitej, jasnej linii działania - będziesz mógł jedynie bezradnie przyglądać się poczynaniom tej dwójki. To jest niebezpieczne! Dla trwałości Waszego związku też...
Dziewczyny piszą, że trzeba czekać, że delikatnie... A ja myślę, że już w pewien sposób straciliście okazję ustawienia pewnych spraw w sposób naturalny: nowy dom, nowy związek, nowe obowiązki. W moim przekonaniu im dłużej będziesz czekał - tym bardziej będzie utrwalał się stan istniejący.
Łagodnie, spokojnie i po trochu, ale należy działać. W porozumieniu jednak z matką chłopaka - i to jest według mnie najpilniejsza sprawa!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
Odpowiedź z Cytowaniem