Wyświetl Pojedyńczy Post
  #24  
Nieprzeczytane 07-03-2009, 17:56
Ajisianna Ajisianna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 9
Uśmiech Takie sobie dywagacje....

Od 4 miesięcy szukam pracy.... piszę, stosuję networking, mam perfekcyjne CV i zawód rewelacyjny na czasy kryzysu.... i zupełnie nic, nie licząc oczywiście jakichś MLMów i innych piramidek. Udzielanie się w Fundacji i szkolenie innych daje mi poczucie, że jestem komuś potrzebna, ale niestety nie daje pieniędzy na życie, no i postanowiłam, a właściwie zostałam zmuszona do przymierzenia się do własnej działalności, a nie jest to łatwe dla kogoś, kto całe życie był na etacie. Zazdroszczę tym z Was, którzy umieją to zrobić. Nie chodzi mi o tzw. papierki i przepisy, to jest do ogarnięcia. Dla mnie problemem jest marketing. Wszystko wskazuje na to, że jest to bardzo dobry pomysł na działalność, jeszcze nie zaczęłam, a już mam kilku chętnych.... ale co dalej? Jak się rozreklamować? Jak zdobyć klientów? Jak przetrwać początek działalnośći? Moi potencjalni klienci to małe i średnie przedsiębiorstwa.... jak sie do nich dociera?
Strona internetowa w trakcie powstawania, znajomi i znajomi znajomych powiadomieni.... ale to wszystko mało. Może ktoś z Was ma w tym zakresie doświadczenie i coś mi podpowie?
pozdrawiam serdecznie
Aj
Odpowiedź z Cytowaniem