Wyświetl Pojedyńczy Post
  #61  
Nieprzeczytane 12-04-2009, 23:28
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Bardzo dzięki ale ja chciałem samemu zrobić i ile oczek w prawo ile w dół, ale jak nie wiecie to po te gąsiorki do Koniakowa pojadę, no bo jak tak działają, że nie myśli się o głupstwach tylko o tym jak je zdjąć to nawet Kazikowi w prezencie kupię, bo chciałem mu zrobić....
Już to pisałeś na "senior prasę czytuje"--powtarzasz się (zapętliłeś zwoje mózgowe?) Patrz niżej:
Cytat:
Napisał jip
Jak coś robię to nie za darmo, a im więcej robię tym więcej mam...uciechy, masz rację podglądam szydełkowanie, mam zamiar sobie stringi wyszydełkować, zawsze większy przewiew i rozum sprawniejszy. Polecam takie szydełkiem robione stringi - pomyślisz swobodniej, luźniej i bez krempacji, i ..... a co za Ciebie będę myślał, sam pomyśl, tylko bez stringów będziesz swobodnie myślał...
A Ostatek mi podpowiedziała, że najlepsze stringi z nitki lnianej, gruboprzędzonej.
i, że stringi/gęsiorki działają na zasadzie niewygodnych butów; myśli się tylko o jednym: zdjąć je!
No i widzisz jak takie stringi Ci w prezencie dam to o głupotach nie będziesz myślał tylko Twoją głowę będzie zaprzatać jedna myśl -" jak te stringi zdjąć" będzie to- nie uważasz? bardzo duża sprawa?
No to ja na to odpisałem:
Cytat:
Napisał Kazik
Po co się będziesz męczył szydełkowaniem. Kawałek sznurka wystarczy. Nie wiedziałem że ciasne majtki Ci przeszkadzają w myśleniu. Więc zdejmuj je jak tu będziesz post pisał. Może zauważę jakąś różnicę że nie będą już takie pokręcone.
Tak więc pisz bez majtek. Zajrzałem tu zobaczyć czy Tadeusz tu nie doradza (dziwne że nie), a spotykam Jip-a uczącego się szydełkować. Przy okazji zrób sobie z włóczki na klejnoty ochraniacze zimowe.
Odpowiedź z Cytowaniem