Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 10-06-2009, 11:05
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie To tez polityka .


Do 15 sierpnia dwa miesiace i w Polsce juz podgrzewa sie atmosfere polityczna. Bedzie "polityczny odpust " ,bo ta data dla Polski katolickiej jest szczegolna - Swieto Matki Boskiej Zielnej i rocznica "cudu nad Wisla".
Moze faktycznie stac sie cud gdy do Polski zjedzie na koncert w tym dniu (planowany na warszawskich Bielanach) wspolczesna "madonna" czyli piosenkarka ,ktora drwi z kazdego (nie tylko z katolikow) i wywoluje u swych sluchaczy cos w rodzaju "kuszenie szatana na scenie".
Dzisiaj na stronie dziennika.pl wiecej o tym ,jaki juz powstal protest do ktorego i ja sie przylaczylem ( byc moze zagram na "lasce dziadka" podczas tego koncertu).
Mam nadzieje,ze administracja i jej cenzura (po namysle jaki zawsze stosuje gdy ja cos pisze - chyba musi uzyskac zezwolenie swych chlebodawcow) dopusci ten temat na "szpalty" tego forum dyskusyjnego w dziale polityka.
Bo to jest wlasnie wybitna polityka aby polskiemu spoleczenstwu sprawic taki prezent na te dwa wielkie swieta polskie .
Bedzie tez i na tym portalu "test serc polskich" ,gdzie wg. moich obserwacji rozmodlonych wieleu seniorow i seniorek nie widze ale ateisci i innowiercy maja glos i chetnie ich poczytam w dyskusji. Jestem juz pewny wystapien czterech naszych seniorek,przy wtorze innych piszacych po srodku.
Do dziela wiec Panie i Panowie Seniorzy ,mlodziez niech sie wstrzyma z zabraniem glosu w dyskusji - czy kontrowersyjna nie pierwszej mlodosci piosenkarka o pseudo "madonna" winna/moze/ wystapic na koncercie w Polsce w tym akurat dniu dla Polakow tak bardzo waznym ?
Czy aby to nie kolejny ANTYPOLONIZM moznych tego swiata ?
Sponsor Allegro juz dziala otrzymuje takze protesty , a co bedzie sie dziac to jak dozyjemy, to zobaczymy.