Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 12:40
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 056
Domyślnie

Przenoszę tu ostatni post Janusza - Siekierki.


Cytat:
Dzisiaj, 11:10
siekierka
Stały bywalec Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 226




--------------------------------------------------------------------------------

14.12.09.POLU- Kręcisz! A raczej wykręcasz kota ogonem. Może ja nie adjustuję tekstu w ramkach, tak jak Ty to byś zrobiła, ale jest przejrzyście: za numerem powtórzone moje pytanie, literą P. Oznaczona Twoja odpowiedź z postu 483. Literą S. Mój komentarz. Przerwa i następny temat.
Ty zaczynasz od zarzutów natury technicznej, a merytorycznie raczej słabo.
Dopasowujesz moje kwestie do Twoich odpowiedzi, gdzie Ci wygodniej tam bagatelizujesz. Przypisujesz mi słowa, których nie wypowiedziałem i intencje które sama (lub z pomocą innych) wymyśliłaś, a o niewygodnych twierdzisz, że ich nie napisałem. Wyraźnie nie chcesz przyznać, że to NIEMCY zgotowali wszystkim narodom żyjącym w europie, w tym i Polakom i Żydom ten los, którego konsekwencjami a przedewszystkim kosztami, twórcy przedsiębiorstwa Holocaust usiłują obciążyć Polskę. Zaskakujesz mnie zdaniem iż podkreślanie Polskiego patriotyzmu jest „śmieszne i bezsensowne”. Ciekawe co powiedzieliby na takie stanowisko w odniesieniu do ich krajów przedstawiciele innych nacji.
Na polskim cmentarzu pod Monte Cassino zgodnie obok siebie spoczywają Polacy. I wśród nich „nie masz Greczyna ani Żyda”.

- Działajmy więc, by „...słowom naszym, Zmienianym chytrze przez krętaczy, Jedyność zwrócić i prawdziwość: Niech „prawo” zawsze PRAWO znaczy, A „sprawiedliwość” SPRAWIEDLIWOŚĆ” J.Tuwim (Polski Żyd) 1940-44