Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 15:57
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał siekierka
A ja tak liczyłem na jakiegoś rodzimego Borutę czy Rokitę czy też innego lokalnego Czarta, że przystąpi do wyborów prezydenckich. Kazimierz 11 grudnia o północy informował że być może będzie kandydatka płci żeńskiej. Może Sierakowska, Senyszyn albo Szymanek-Deresz?
Ale tak a'propos tej najlepszej z lewicowych partii - tenże Kazimierz coś pisał o sprawdzalności pochodzenia majątku jej działaczy. Pisał on: "majątek partyjnych jest tak jawny, że w każdej chwili może im być zabrany, jeśli zdobyli go w sposób nieuczciwy. Oni są tu na miejscu:A.Kwaśniewski, J.Oleksy,M.Borowski,L.Miller, J.Urban i setki tysięcy mniejszych byłych partyjnych.Majątek WJ również." No to może spróbujmy znów napełnić kasę Państwową.
Może także dałoby się sięgnąć do "dóbr" zgromadzonych przez Zbychów, Rychów, Mirów, Grzechów oraz innych Frasyniukopodobnych, Rostockopodobnych, Karnowskopodobnych, Donaldinopodobnych itp.,itd.
Siekierka ! Popieram Twoje żadania. Peace (czyt.PiS) z nami !
Wankabor ! Jestem także za Twoimi.
Lila ! Na mnie możesz zawsze liczyć. Siekierkę do łapy i hajda na hajdamaki. Odijemy Lviv try Migi, albo w 3 F-15.