Wyświetl Pojedyńczy Post
  #18  
Nieprzeczytane 31-12-2009, 16:07
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Ja świętuję dziś w domu,z moim partnerem,ale to super śmiesznie zabrzmiało.Może brykniemy na rynek o północy.Jednak mamy dość daleko.Śniegu po pachy i ciągle sypie.Na razie czytam o sposobach spędzania sylwestra w domu i śmieję się zdrowo.
CYTAT
http://www.sylwesteroferty.pl/sylwes..._we_dwoje.html

"
Zamiast obrażać się na tych wszystkich, którzy mają zamiar dobrze się bawić i udawać, że ty jesteś inna i nie masz zamiaru wygłupiać się i świętować na siłę, lepiej wykorzystaj ten czas i zrób dla was małe przyjęcie o zabarwieniem erotycznym. W codziennej gonitwie, zabieganiu, coraz częściej zapominamy o bliskości, czułości, a seks staje się rutynowym obowiązkiem i zamiast dawać niezapomniane chwile rozkoszy, jest banalnym sposobem na odreagowanie stresu. Dlatego ten wyjątkowy wieczór warto wykorzystać, aby na nowo odkryć fascynację seksem.

Przygotuj się na ten wieczór. Dla siebie i swojego partnera! Idz do kosmetyczki, wybierz się wcześniej do fryzjera, zrób sobie nową fryzurę. Przygotuj też sobie makijaż, w jakim wystąpisz w ten dzień. Przecież jeszcze niedawno malowałaś się tylko dla niego, nawet, jeśli szliście na huczne przyjęcie! Teraz zrób to tylko dla was. Bądz dla niego piękna, kusząca w ten Sylwester. Zadbaj o swoje ciało, to nie tylko zrobi wrażenie na Twoim mężu, ale da ci także sporo przyjemności. Idz na masaż, zapisz się do salonu kosmetycznego na zabiegi odświeżające skórę. Niech Sylwester będzie dobrym powodem do sprawienia sobie kilku przyjemności, które zaowocują zadbanym ciałem i lepszym samopoczuciem! Zamiast ekstra kreacji, spraw sobie na ten wieczór seksowną bieliznę. Twój partner na pewno oszaleje na jej punkcie. Kup sobie coś, w czym się będziesz czuła atrakcyjnie. A może masz odwagę wybrać się do sex-shopu na erotyczne zakupy ? Gadżety, zabawki, które możesz kupić na pewno urozmaicą nie tylko ten jeden wieczór. Odważ się i spełnij swoje erotyczne marzenia. Jeśli chcesz, zrób mężowi niespodziankę i nie mów mu niczego o swoich planach, a jeśli wolisz, żeby włączył się do przygotowań, tym lepiej. Razem będziecie mogli poczynić przygotowania do swojego erotycznego Sylwestra."

To akurat coś dla nas dwojga ....ale kinooooo!!!!



Qrna! Kto mi teraz zrobi masaż? Jak się przebiorę w tę erotyczną bieliznę ,to pewnie powie-Batmanie!Gdzie kolacja!
Ma nadciśnienie i jak mnie ujrzy, to może być cienko.Jak się teraz dzwoni po pogotowie?A kto tam dziś będzie?
Mam nic nie mówić,no to tylko śmieję się na zdrowie.
Odpowiedź z Cytowaniem