Wątek: No i co ?
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #34  
Nieprzeczytane 25-01-2010, 23:51
and1951's Avatar
and1951 and1951 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: łódzkie
Posty: 3 867
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Jezeli czegos nie zrozumialas/zrozumiales zapytaj mnie a dam ci napewno odpowiedz.

Nie będą pewnym, czy rzeczywiście dobrze zrozumiałem Twoją
myśl, proszę w wyjaśnienie (jak powyżej obiecałeś).

Cytat:
Zapewniam ciebie i innych ,ze wroce gdy POLSKA BEDA RZADZIC POLACY a nie tylko obywatele polscy z obcego partyjnego nadania.

Pomijam wcześniejsze lata, ale z Twojej wypowiedzi wynika, że nawet po 1989 roku Polską nie rządzili Polacy (dlatego nie wróciłeś). 1. Z jakiego to obcego, partyjnego nadania byli premierzy: Mazowiecki, Pawlak, Olszewski, Buzek, Kaczyński czy wreszcie Tusk (na wszelki wypadek pominąłem lewicowych)?
2. Z jakiego, wybrani w wyborach powszechnych prezydenci - choćby Wałęsa i Kaczyński?
3. Czemu odmawiasz tym ludziom miana Polaków?

To są konkretne, proste pytania, na które oczekuję konkretnych odpowiedzi.
Żeby Ci to ułatwić, przytoczę kilka cytatów, znalezionych w KSC, jak mówił Kmicic: -"maksym, przewodniczek żywota"-.

Cytat:
Byc ucziwym czlowiekiem to znaczy postepowac uczciwie !

Cytat:
Prawda jest jedna ,drugiej nie ma .

Cytat:
Nie obawiaj sie glosic prawde ,za prawde warto nawet umrzec !!!

Ty zdaje się, nie obawiasz się tej prawdy głosić, ale tam gdzie jesteś, za nią się nie umiera, a do kraju, gdzie nie rządzą (w/g Ciebie) Polacy, i głoszenie jej nie jest, być może do końca bezpieczne, póki co nie wracasz.

PS
Jak zapewne zauważyłeś, pominąłem w Twoim cytacie zwrot "z tarczą lub na tarczy".
Jest to przyznaję, niewielka, ale świadoma manipulacja, z której, jeżeli zażądasz tego, spróbuję się wytłumaczyć.