Wątek: No i co ?
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #35  
Nieprzeczytane 26-01-2010, 10:27
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Cytat:
Napisał and1951
Nie będą pewnym, czy rzeczywiście dobrze zrozumiałem Twoją
myśl, proszę w wyjaśnienie (jak powyżej obiecałeś).



Pomijam wcześniejsze lata, ale z Twojej wypowiedzi wynika, że nawet po 1989 roku Polską nie rządzili Polacy (dlatego nie wróciłeś). 1. Z jakiego to obcego, partyjnego nadania byli premierzy: Mazowiecki, Pawlak, Olszewski, Buzek, Kaczyński czy wreszcie Tusk (na wszelki wypadek pominąłem lewicowych)?
2. Z jakiego, wybrani w wyborach powszechnych prezydenci - choćby Wałęsa i Kaczyński?
3. Czemu odmawiasz tym ludziom miana Polaków?

Odp.senior A.P. :
POLAK a "polak" to wielka roznica !
Nie mam zamiaru udawadniac nawet tobie jakim jestes Polakiem czy Polka jezeli nie widzisz tego co z Polska zrobiono.
Nie mam tez zamiaru dociekac drzewa rodowego takich Polakow,ktore wyzej wymieniles/wymienialas,bo w sieci na ten temat jest bardzo wiele wiadomosci .
Ja im nie odmawiam "miana Polakow" to oni sami sobie zyciorys "pisza lub pisali" ,postapili/postepuja tak a nie inaczej.Wymienilas zbyt malo nazwisk ludzi,ktorzy dzialali i dzialaja na szkode Polski.
Nie przedluzajac zapytam ja ciebie:
CZY NIE WIDZISZ CO ZROBIONO Z POLSKA i POLAKAMI ,JAK ZNIEWOLONO i OKRADZIONO NAROD ???

To są konkretne, proste pytania, na które oczekuję konkretnych odpowiedzi.
Żeby Ci to ułatwić, przytoczę kilka cytatów, znalezionych w KSC, jak mówił Kmicic: -"maksym, przewodniczek żywota"-.

Odp.seniora A.P. :
Tak,to sa konkretnego pytania do rzadzacych Polska ,do poslow i senatorow a nie do prostych ludzi ,ktorzy dzisiaj nie moga przezyc z emerytur i rent !







Ty zdaje się, nie obawiasz się tej prawdy głosić, ale tam gdzie jesteś, za nią się nie umiera, a do kraju, gdzie nie rządzą (w/g Ciebie) Polacy, i głoszenie jej nie jest, być może do końca bezpieczne, póki co nie wracasz.

odp.senior A.P. :
Twoje powyzsze stwierdzenie jest zagmatwane i niewyrazone po polsku ,w dodatku prowokacyjne,wiec tylko tyle do tego dodam:
Twoje myslenie wynika z jednego "punktu zasiedzenia".Moje zas z doswiadczen zyciowych we wielu miejscach w Polsce i USA.
Moj punkt widzenia zycia i ludzi jest inny i nie miej o to pretensji do mnie ,bo kazdy los czlowieka jest odmienny .

PS
Jak zapewne zauważyłeś, pominąłem w Twoim cytacie zwrot "z tarczą lub na tarczy".
Jest to przyznaję, niewielka, ale świadoma manipulacja, z której, jeżeli zażądasz tego, spróbuję się wytłumaczyć.

Odp.seniora A.P. :
Kto tu manipuluje to madry czlowiek dostrzega ,kto sieje propagande,ze w Polsce jest dobrze tez .Komu dzisiaj jest w Polsce dobrze dodawac nie trzeba ale ja dopisze ,ze obcym biznesom napewno TAK !
Oszustom i zlodziejom TAK ! Slugom i zdrajcom napewno TAK !
Wiec o co masz do mnie pretensje - to ja taka Polske ci "zgotowalem" ?
Polske w ktorej dzisiaj obcym zyje sie lepiej niz rdzennemu narodowi ???
Czy to jest jeszcze Polska ???
Gdzie afera afere goni ,zlodziej zlodzieja oskarza !
Gdzie do wladzy dorwali sie oszusci ,a klamstwa sa na codzien przekazywane przez media !
Gdzie komisje sejmowe kryja klamcow a nie scigaja i nie ukazuja drani !!!
A tak wogole czy ,czy ludzie tego w Polsce nie widza ,a moze nie chca widziec ???
Nie dziwie sie mlodziezy,ktora obalamucono na rozny sposob ale seniorzy tego nie dostrzegaja ?
Kim jestesmy ?
Ja walcze o prawde i to jest moja "tarcza" ,ktorej nie obawiam sie nosic ,z nia ide przez swiat ,z nia zwycieze lub polegne !
Ale nastepne pokolenia nie zarzuca mi,ze bylem tylko przezuwaczem jedzenia i nic poza tym jak wiekszosc dzisiejszych "zadzumionych" Polakow !!!
Polakow,ktorzy nie potrafia odroznic prawdy od klamstwa ,dobra od zla.
Po to tu jestem na forum aby im pomoc chociaz w mysleniu,przebudzic i obudzic .
Zapraszam ciebie i innych na strony internetowe,gdzie o tym pisze sie bez obwijania w "propagamdowe zlotka i sreberka" tak dzisiaj modne w laniu propagandowej wody.
Narody swiata sie budza ,dziwie sie,ze w Polsce to budzenie jest tak powolne .

Milego dnia zycze !
Dnia myslenia po polsku !!!
Mam nadzieje,ze post ten przejdzie cenzure.