Wyświetl Pojedyńczy Post
  #241  
Nieprzeczytane 26-01-2010, 14:00
wifi's Avatar
wifi wifi jest offline
....
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kraków
Posty: 1 522
Domyślnie do Stefana

Cytat:
A co z GrooveMonitor, o który pytałem?
Przepraszam, umknęło mi.
GrooveMonitor to sam sobie zainstalowałeś jako jeden z elementów Office 2007 Poniżej zamieszczam wyjaśnienie (Microsoftu) do czego on jest. Oczywiście fragment tylko.
Cytat:
Program Microsoft Office Groove 2007 pozwala zespołom dynamicznie i efektywnie działać w ramach obszarów roboczych, zapewniających możliwości współpracy. Groove 2007 wspomaga działania dotyczące projektów, od współpracy przy tworzeniu podstawowych dokumentów (między innymi odpowiedzi na zapytania ofertowe) do koordynowania operacji wprowadzenia nowego produktu.
Jak Ty coś z tego rozumiesz to OK (bo ja ni w ząb)
Więc jak Ci to nie jest potrzebne to usuń.
Tak, piszę "usuń" a nie odptaszkuj. Wejdź do Dodaj lub usuń programy, potem wybierz Office 2007 i zaznacz "Zmień". Wyszukaj Groove i odznacz (jakbyś nie chciał tego instalować) i wyjdź. Prg Groove zostanie usunięty a wraz z nim wpis w rejestrze i oczywiście w msconfig. Nie wiem czy win nie zacznie wołać o płytkę instalacyjną Office2007. Wszystko to powyżej napisałem z pamięci więc mogą być drobne różnice w nazewnictwie.
Oczywiście możesz nie odinstalowywować Groove a tylko odptaszyć go w msconfig.
Cytat:
po 2gie: piszesz resetować ("twardo") przyciskiem Power. A od czego przycisk Reset.
Faktycznie pomyliłem się, zamiast "twardy reset" powinno być "twarde wyłączenie". Z twardym resetem jest dokładnie jak piszesz.
Odpowiedź z Cytowaniem