Wyświetl Pojedyńczy Post
  #252  
Nieprzeczytane 26-01-2010, 18:35
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefan
Nie pogniewasz się, że pozwolę sobie odpowiedzieć na Twoje "co mnie gryzie" (u nas w Gd. w TVP3 leci czwartkowy program pod takim tytułem). Ja wytłumaczę jakoś "po mojemu" 9(...)No to do rzeczy. Pozwoliłem sobie, dla ułatwienia, ponumerować Twoje 'gryzonie'.
Janku, jakie "pogniewasz"!?
Jestem bardzo wdzięczna (te gryzonie potrafią człowieka podgryzać )
Ad nr 1 - Tak się domyślałam. Mam podobno dobrze ustawione.
Cytat:
2. "menu startowe", to jest to, które jako pierwsze się otwiera u dołu po lewej, gdy naciśniesz Start. Być może miałaś na myśli to obok zegarka, co się nazywa "Zasobnik systemowy" (Elżbieta w #244 na dole).
Nadal mylę nazwy, a w ogóle w moim języku to się nazywa "na listwie" :-(. Zasobnik uporządkowałam. Z trudem, bo w CCleanerze są inne oznaczenia, ale jakoś trafiłam.
Cytat:

3. chcesz więcej pousuwać (z Autostartu), bo Ci zbyt wolno "odpala". Wałkujemy ten temat od #208, aż do niniejszego.
Przeczytałam bardzo dokładnie wszystko, co na temat było w wątku. Nie ruszę tego jednak sama. U mnie w oknie "konfiguracji systemu" prawie wszystkie programy są oznaczone symbolami literowymi, których nie rozumiem.
Ponieważ mam zasadę, że nie robi się czegoś, czego się nie rozumie - pomimo że jest tam dużo "odptaszkowanych" pozycji - zostawiam jak jest.
Albo poszukam w Sieci, albo mój potomek będzie miał zajęcie .
Cytat:

4. ikonka obok zegarka "Kabel sieciowy", "Połączenia lokalne" - tam jest mowa o zmianie ustawień Zapory Wind. Zostaw to, ja też to mam, a niech sobie siedzi.
Zostawiłam. Już mnie ręka nie świerzbi
Cytat:

5. w CCleanerze możesz poodhaczać w Autostarcie niepotrzebne.
Co udało mi się zrozumieć (te symbole!) - odhaczyłam.

Janku, bardzo dziękuję!
Trochę mi głupio, ze przeze mnie traciłeś czas.
Ale się pocieszam, że i inni skorzystali przy okazji
Odpowiedź z Cytowaniem