Wyświetl Pojedyńczy Post
  #57  
Nieprzeczytane 29-01-2010, 16:04
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał szunaj
Palę papierosy "od zawsze",pierwszego zapaliłem w wieku sześciu lat.Obecnie palę Spike niebieskie,jest ich w paczce 30 i jest to moja dzienna dawka.O szkodliwości palenia naczytałem się dużo,ale ja lubię palić.Teraz natomiast coraz mocniej dyskryminują palaczy i zaczynam mieć coraz mniejszy komfort palenia.Od kilkunastu lat nie palę w domu,w miejscach publicznych,a teraz zaczynają mi zabraniać palenia prawie wszędzie.Myślę o kupnie e-papierosa,bo nie będę jak smarkacz palił po kątach,lub w ubikacji,choć w toaletach publicznych też jest zakaz palenia
Janusz, nie pamiętam ale tego pierwszego też coś koło sześciu siedmiu lat. Rodzice palili to nie było problemu z kupnem, podbierało się, to był jeden na tydzień. Częstsze palenie to już po podstawówce w ZSG większość kopciła i tak zostło przez wiele lat. Przestałem pić ale dalej jeszcze paliłem, przyszedł moment i myśl "udało się jak do tej pory nie pijesz, (to było 6 lat temu)spróbuj z papierosami" Odkładałem chęć zapalenia kolejnego papierosa o godzinę i następną godzinę, do dziś nie palę.Początkowo wspomagałem się gumą do żucia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem