Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 08-05-2010, 14:39
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał gagunia
To tak jak by zaprosić gości na imprezę i wszystkich pousadzać po różnych pokojach.
Gaguniu, forum jako proszone przyjęcie? Tak, wtedy dziwi rozdzielanie gości.
Ale to jest klub, nie przyjęcie. Klub, do którego ludzie przychodzą z różnych powodów.
Cytat:
prosty zabieg(...) Ileś wątków podobnych tematycznie ,jako jeden wątek.
Taki zabieg nie jest prosty wbrew pozorom. Wymaga zmiany regulaminu i będzie ograniczeniem praw użytkowników. Bo co zrobisz z tymi, którzy mają ochotę założyć nowy wątek, lub z tymi, którzy źle się czują w dużym towarzystwie?

Poza tym - wydaje mi się, że na takich liczebnie zmniejszonych wątkach, ale obejmujących wiele tematów, będzie dochodziło do niesnasek. Ktoś poczuje się urażony, bo ponad jego głową inny rozmawia z jeszcze innym na zupełnie inny temat. Inny z kolei się obrazi, bo jego post nie został zauważony.
To forum kiedyś było mniej rozbudowane. Rozbudowali je użytkownicy. Nikt im niczego nie narzucał. Samo ewoluowało - myślę - nie bez powodu.

Być może się mylę, nie wiem. Jestem przekonana, że nie da się zintegrować kilkuset osób w sposób mechaniczny.

Każdy z nas kiedyś był tu nowy. Żeby nie czuć się obco - trzeba po prostu się odzywać. Wypowiadasz swoje zdanie i poznajesz zdanie innych. Nie każdy pogląd i nie każda reakcja może Ci odpowiadać.
Ale jest dużo wątków, jest z czego wybierać



Cytat:
Napisał Jolina
Widzisz sama Gaguniu, że ludzie nie kwapią się do zabierania głosu jak zachodzi taka potrzeba. Jedni czekają co inni powiedzą, a ci z kolei nie chcą
narazić się innym. I tak się to koło kręci.
I dlaczego tak podsumowujesz innych, Halinko? A może poszli na spacer? A może nie mają ochoty?
Dlaczego z góry zakładasz złe intencje innych?
A potem będziesz się dziwiła, że nikt nie zabiera głosu.
Odpowiedź z Cytowaniem