Wyświetl Pojedyńczy Post
  #256  
Nieprzeczytane 09-05-2010, 11:41
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 793
Domyślnie

Witaj kawusia! witaj snikersik!
Cytat:
Dla mnie to na razie czarna magia,ale jak mi się uda kwiatek lub motylek , to będzie super.
Pozdrawiam i trochę zazdroszczę umiejętności.
Cytat:
Nie Martw się Kawusiu. Nie Jesteś sama. Ja również nie grzeszę wiedzą na ten temat.

Najpierw, kawusiu, kliknij na nick dziewczyny, która Cię pociesza, i zobacz jaki ona ma t.zw. profil.
Zauważysz, że ona ma na imię Ola. Załóż sobie taki sam, będziemy więcej o Tobie wiedzieć. I nie dlatego, że jesteśmy ciekawscy,
tylko, że tak jest praktyczniej (np. będziesz mogła wymieniać z kimś, pisać, prywatne wiadomości), sympatycznie.

Na początek, w tym wątku co teraz jesteśmy, polecam Wam obydwóm post # 60 na stronie [3].
A w początkowych postach tego wątku macie podstawy tworzenia i przesyłania obrazków i fotek (w poście # 28 podsumowanie).
Numery postów # są w prawym górnym rogu każdego.

Polecam Wam też wątek "Komputer-poznać i polubić". W nim pierwsze 6 postów, potem posty # 77 i 80 na stronie [4].

I na początek, żeby poruszać się na forum, to by wystarczyło.
Zadawajcie konkretne pytania w odpowiednich tematycznie wątkach.
Z przyjemnością odpowiem. Teraz latem z małym poślizgiem, bo dużo przebywam na wsi (bez komputera).

Dużo uporu i cierpliwości Wam życzę, a wszystko stanie się dla Was łatwe. I przyjemne.
Pozdrawiam.
S.
Odpowiedź z Cytowaniem