Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 09:45
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Post Jak głosowali seniorzy - komentarze


Komentarz do artykułu: Jak głosowali seniorzy
--------------------
Widzę, że od tygodnia nikt nie zdecydował sie na ocenę tego wydarzenia, które dla nas - emerytów , ludzi nieraz samotnych, chorych, znękanych ponad półwieczną walką o byt, nie do końca wciągniętych w nurt współczesności. Ja do dziś jestem i chyba już zostanę na bakier z elektroniką, komputerami, telebimami, mp-trójkami itp.,itd.
Dla mnie liberalizm kojarzy się z drapieżnością, pazernością,chęcią wzbogacenia się kosztem wprowadzenia w błąd innych, a symbolami liberalizmu są milionerzy typu Gudzowaty, Bielecki (były premier), Schetyna, Frasyniuk. Ludzie, którzy "zarabiają" po 10 i więcej tysięcy dziennie nie są dla mnie wiarygodni i uczciwi, szczególnie gdy spojrzę w najbliższe otoczenie - bieda aż piszczy. Emeryci muszą przeżyć za 800 czy nawet 400 zł miesięcznie , a na leki muszą wydać z tej swojej pseudoemerytury 200 złotych.
Partia, która od dwóch lat usiłowała nadać Polskim biedakom godność ludzką, została przez popleczników liberalizmu odsunięta od władzy i teraz "wraca nowe". Teraz pewnie strajkujący, młodzi i zdrowi lekarze dostaną po 8000 miesięcznie, a nie strajkujący z braku sił i zdrowia emeryci zostaną przy swoich 400 złotych.
O TEMPORA, O MORES !
Siekierka
Odpowiedź z Cytowaniem