Wyświetl Pojedyńczy Post
  #55  
Nieprzeczytane 15-06-2010, 23:15
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Domyślnie

Cytat:
Napisał ignesja
Taki jeden zabiera mi cały mój wolny czas...
Ale ten mnie zaciekawił...



a z tym ostatnim w całości się zgadzam, dodałabym tylko, że wszystko musi byc dostosowane do sytuacji...

A może napiszesz seniorko co nieco na temat łączenia kolorów ? Bo na ten temat też są różne zdania.
Nie będziemy ignesjo pastwić się nad wyglądem Malwiny ,bo widać ,że jest to fajna babka z klasą i własnym stylem,moje sugestie oparłam tylko na zamieszczonych zdjęciach i trudno nie przyznać ,ze ma niezłe ciało i powinna go odsłaniać ,a szyja żyrafy,to przywilej niewielu i jeśli się takiej nie posiada,to nie jest mankament i można ją wydłużyć odpowiednimi dekoltami. Tego będę się trzymać.Dół jest w porządku jeśli chodzi o centymetry, ale kształt bioder ,który niestety widać tylko na zdjęciu w kostiumie kąpielowym, wskazuje na to ,ze pewne fasony nie będą odpowiednie i Malwinka, powinna mieć to na uwadze i myślę ,ze ma.Wnioskuje ze zdjęć, że lubi,by w jej ubiorze dużo się działo,a to przysługuje tylko stylowi romantycznemu ,nie klasycznemu,dramatycznemu,czy sportowemu.Jeśli chodzi o łączenie kolorów,to nastąpiła taka rewolucja,że trudno mi do tego odnieść się.Osoby w naszym wieku raczej nie powinny z tym eksperymentować, a młodym i zgrabnym wszystko wypada Nas zdobi umiar , dobry krój i jakość.
Odpowiedź z Cytowaniem