Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2468  
Nieprzeczytane 19-10-2010, 21:28
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Chyba przeżyję jakoś choróbsko. Jeszcze się kuruję, ale już, już chwile dobrego samopoczucia się pojawiają. Serdecznie dziękuję za życzenia zdrowia i miłe słowa. One tak dużo znaczą, gdy ciało mdłe. Jakoś tak na sercu robi się cieplutko i chce się zdrowszym być. Tamoro czosnek pyszny, ale z mięskiem go sobie serwowałam.Twoje pełne subtelnego piękna prace pozwoliły mi zapomnieć o dolegliwościach. Grafika może mieć właściwości lecznicze. Miodek Tar-ninko kończę i nową porcję trzeba będzie podrzucić.Oczywiście z nową porcją prac. Kocham te twoje nostalgiczne jesienie. Idealnie dostosowujesz nastroje prac do pór roku. Ajaks krajobrazy jesienne podarowałaś nam prześliczne. Godzinami można spacerować wśród tych lasów pełnych dziwów. Zula poszukujesz nowych środków wyrazu. Osiągasz już bardzo ciekawe klimaty w pracach. Roniu śliczne obrazeczki. Takie na pochmurne dni, aby utrzymać nastrój dobry. Anilah ten Bałtyk na zdjęciach bardzo osobisty kusi fantastycznymi falami i obiecuje wielkie przygody. Honorko1949 twoja jesienna wizja cudu dokonała. Jak zobaczyłam tę aleję od razu włączyłam zdrowienie. No, pomyślałam sobie, chyba musisz połazić po tak kolorowym świecie. Jutro idę w las. Qrystyno216 pięknie wtopiłaś główkę dziewczynki. Oj, ta minka jej. Napatrzeć się nie można. Jest w tych minkach cała mądrość świata. Alicjo211046 dzięki za ten widok młyna. Kolorystyka na szóstkę, albo od razu dwie. Gagako gratuluję nagrody. Umiesz tworzyć nastrój w swoich pracach i czarujesz oglądającego w sposób doskonały. Bardzo się cieszę, że jesteś na tym wątku. Margo, ha, umarłego do życia twoje prace pobudzą. Kurcze,tyle pięknych, zdrowych ciał i ten widoczny twój zachwyt nad urokami pobytu tu i teraz. Pochwalam mocno ruch, gwar i tę energię bijącą od tych grafik.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.