Wyświetl Pojedyńczy Post
  #505  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 12:51
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie Obietnice

Cytat:
Napisał Lila
Dziewczyny moje kochane...jasne ,że się zmieniło..
Asia to wie,bo jest w Polsce co rok,i nie jest to ta szara Polska, która była... I rządzą cały czas Polacy...dzięki Bogu..
A program pt...UFO-jcie nom,to już był.Nie mam zaufania obecnie,bo arytmetyka mi się nie zgadza..W obietnicach...Trudno.. /.../

Lilu,
ja obietnic polityków w trakcie kampanii nie słucham nigdy - wiadomo, że to "kiełbasa wyborcza", tak jest na całym świecie.

Również expose Donalda słuchałam "od innej strony".
Wiadomo było, że zależy mu na podtrzymaniu poparcia dla jego rządu jak największej części społeczeństwa, bo mają dużo do zrobienia i jest im potrzebny spokój społeczny.
Jak już pisałam, nie głosowałam na PO, ale kibicuję im z sympatią - chociaż są zamierzenia (np. niby drobiazg - likwidacja abonamentu telewizyjnego - BBC żyje nadal z abonamentu!), z którymi się zupełnie nie zgadzam.

Ale po tym okresie 2 lat, które zniszczyły zupełnie wszelkie resztki kultury i zasad w polskiej polityce, ten sejm i ten rząd to powrót do normalności!!!!
A normalność to nie są cuda, ani wielkie idee - to poprostu, tylko i AŻ normalność.
Będzie NORMALNIE - raz źle, raz dobrze, będą błędy i będą sukcesy, będziemy się z tego rządu śmiać, będziemy się na nich złościć i będziemy z ich pracy zadowoleni, a czasem, jak się uda, będziemy z nich dumnie. Normalnie!
Jak w każdym NORMALNYM (a nie ksenofobicznym, zaściankowym, zacofanym) kraju!

Lilu,
piszę otwarcie, a nie wiem, czy Ty naprawdę jesteś zwolenniczką PiS, czy tylko z tak mówisz z przekory, żeby pobudzić dyskusję, trochę sprowokować - nie chcę pod żadnym pozorem nikogo, szczególnie Ciebie, obrazić! Pamiętaj o tym czytając powyższe słowa. Ja krytykuję Kaczuchy, a nie ludzi, którzy z różnych, swoich powodów, nadal ich popierają.
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"