Wątek: Zakupy
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 01:25
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Mam tak samo

Cytat:
Napisał Lila
..Dla mnie to polowanie,oczywiście jeżeli nie chodzi o prozę typu karma dla zwierzaków,oraz przy okazji -dla nas..

Ale dreszczyk emocji,z jakim wchodzę do galerii handlowej ,sprawia iż prostuję się,pierś bojowo do przodu i krokiem posuwistym idę w knieję sklepów..

No i tu jest pies pogrzebion i zakopan sromotnie.Niekiedy potrafię przesadzić,choć pracuję nad tym i przypominam sobie swój pesel,no bo złociutka...nie uchodzi...nie uchodzi..
Cieszę się jedynie,że nie ma u nas kasyna,bo mój jednorazowy występ artystyczny ,skończył się odciąganiem mnie za tren od rulety..
Także wylogowałam się z kasyna internetowego,bo boję się uzależnienia.A jednak niewieście w latach to nie przystoi..

No i spadkobiercom wypadałoby coś zostawić na łez otarcie...
niestety i dlatego staram się nie łazić po sklepach. Ale znalazłam inny sposób: zakupy na Allegro, występuję tam wyłącznie jako osoba kupująca i dorobilam się /będzie więcej/ 335 komentarzy pozytywnych od 521 osób. Co do hazardu pamiętam jak poszłam z synkiem zagrać w bingo, wygrałam nie powiem i synek też mnie wyciągał siłą bo bardzo mi się tam spodobało. W pokera też kiedyś grywalam /na forsę oczywiście/.
Odpowiedź z Cytowaniem