Wyświetl Pojedyńczy Post
  #42  
Nieprzeczytane 12-02-2011, 16:03
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Domyślnie

Witam i cieszę się,że przygotowania do spotkania nabierają tempa.Nie możemy jednak zbyt dużo zaplanować, bo czas pobytu nie będzie długi.Jeżeli chodzi o Wieliczkę, to potrzeba wiele godzin, bo kolejki jakie tam panują zabiorą nam sporo czasu, a w samej Wieliczce nie ma specjalnie co zwiedzać,no i cena wstępu też nie jest mała.
Ważnym punktem do zwiedzenia jest z pewnością Sanktuarium w Łagiewnikach,dojazd szybki i nie drogi, bo tramwajem.
Nie wiem,czy nie wziąć pod uwagę zwiedzanie Wawelu, grobowca.dzwonu Zygmunta, smoczej jamy ,komnat. Wejście na wieżę Mariacką też jest godne polecenia, by zobaczyć panoramę Krakowa.
Trzeba chyba, by uczestnicy spotkania wyrazili swoje oczekiwania i program ułoży się zgodnie z sugestiami większości.
Ja osobiście te wszystkie miejsca znam ,ale chętnie będę uczestniczyć we wszystkich wyprawach.Proponowane przez Nikę wyjście do teatru byłoby fajną formą spędzenia wieczoru. Ja jestem bardzo za, ilu jest chętnych, to trzeba wiedzieć wcześniej, by zarezerwować bilety.
Odpowiedź z Cytowaniem