Wyświetl Pojedyńczy Post
  #51  
Nieprzeczytane 15-04-2007, 20:09
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Smutny Do Wilhelminy

Pewnie ,że żartowałam z ta laleczką...a tak w nawiasie to powiem Ci , że kiedyś bawiłam się w takie czary...ale to była tylko tzw. biała magia...wiesz..taka co przyciąga miłość , szczęście pieniądze ...itp...itd...
Jednak przekonałam się, że istnieją pewne sfery tajemnic...gdzie człowiek ,jest jak dziecko we mgle.
Przestałam się w to bawić ...a było to tak...
Przeczytałyśmy chyba w Przyjaciółce z koleżanką przepis na magiczne przyciągnięcie forsy...trzeba było wziąć ..garść cynamonu w laskach,garść kaszy i garść ziaren kawowych..i to wszystko wrzucić na rozgrzaną patelnię i okadzać wszystkie pomieszczenia ...zaczynając od kuchni zgodnie z ruchem wskazówek zegara...powtarzając przy tym " pieniądze przybywają ze wszystkich stron"
Ania...zrobiła pierwsza to kadzenie...i pieniądze sypnęły się nie powiem...ale takich pieniędzy..napewno nie chciałby nikt...
córka z zięciem mieli wypadek na motorze, zmiażdżył ich TIR..mamę, która wyjechała do USA..do siostry w odwiedziny, potrącił na pasach samochód..zmarła w szpitalu nie odzyskując przytomności...
Pieniądze które otrzymała były ogromne...ale jak człowiek straci wszystko to i pieniądze mu na nic.
Być może to tylko nieszczęście... przypadek...nie mający z głupimi czarami nic wspólnego...ale ja już nie próbowałam z tym kadzeniem..przestraszyłam się śmiertelnie.
I więcej nie próbuję...dałam sobie z tym spokój raz na zawsze.
Pozdrawiam cieplutko...ale się rozpisałam...
Odpowiedź z Cytowaniem