Wyświetl Pojedyńczy Post
  #60  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 00:49
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 053
Domyślnie

Tylko tyle.Mam jeszcze 120 pozycji..
Przypominam ,że księża prawosławni święcili noże przeznaczone do rzezi naszych Braci i Sióstr..

''. 1.Wbijanie dużego i grubego gwoździa do czaszki gtowy. 2. Zdzieranie z głowy włosów ze skórą (skalpowanie). 3. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czaszkę głowy. 4. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czoło. 5. Wyrzynanie na czole `orła". 6. Wbijanie bagnetu w skroń głowy. 7. Wyłupywanie jednego oka. 8. Wybieranie dwoje oczu. 9. Obcinanie nosa. 10. Obcinanie jednego ucha. 12.Obrzynanie obydwu uszu. 13. Przebijanie zaostrzonym grubym drutem ucha na wylot drugiego ucha. 14. Obrzynanie warg. 15. Obcinanie języka. 16. Podrzynanie gardła. 17. Podrzynanie gardła i wyciąganie przez otwór języka na zewnątrz. 18. Podrzynanie gardła i wkładanie do otworu szmaty. ''

To jest nic,w porównaniu z tym,co robiono kobietom ciężarnym..

To nie jest na temat,ale ...kurna...pamiętajmy o naszej krwi przelanej.A winowajca ,który to zaczął - Niemcy ,żyją sobie w dobrobycie i cieszą się,że Żydzi dali im spokój..
I tylko patrzeć ,jak wystawią nam rachunek za naboje zużyte to zduszenia Powstania Warszawskiego ,wywołanego przez polskich bandytów...

Mam dość pisania...
Mam dość Grossa ..Kosińskiego i innych skrzywdzonych.
Kocham Tuwima,Brzechwę ,Leśmiana i setki Polaków żydowskiego pochodzenia.