Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 28-02-2016, 20:01
~gość: 46.101.121.xxx's Avatar
~gość: 46.101.121.xxx
 
Posty: n/a
Post

Jestem dojrzałym mężczyzną, który przez wiele lat uważał, że stosowanie kosmetyków jest zupełnie niepotrzebne, wręcz uwłaczające męskości. Z czasem świat się zaczął zmieniać a mężczyźni, którzy o siebie potrafili zadbać stawali w centrum zainteresowania. Zastanawiałem się, czy przypadkiem nie jest już dla mnie za późno - czy jeszcze mogę poprawić swój wygląd. Kolagen aktywny biologicznie Anna Pikura zacząłem stosować 2 lata temu w wieku 48 lat. Moja twarz na początku kuracji posiadała nie tylko zmarszczki, ale także blizny po trądziku, który mnie prześladował w czasach młodości. Kolagen stosuję na mokrą twarz i używam go 2 x dziennie. Już po pierwszym miesiącu zauważyłem, że moja skóra zaczyna się zmieniać. Nie tylko ja zauważyłem te zmiany, ale również moje otoczenie! Moje współpracowniczki - zwracały uwagę coraz to jaśniejszą, gładszą (blizny stawały się coraz mniej widoczne) i napiętą twarz, często ze śmiechem pytały czy przypadkiem nie odwiedziłem kliniki medycyny estetycznej. Śmiałem się z nimi, ale kolagen stosowałem nadal. Teraz po dwóch latach wyglądam o dobre kilka lat młodziej niż gdy zacząłem stosować ten specyfik. Mimo, że właśnie stuknęła mi 50 - zauważam na ulicy, że kobiety znów się mną interesują. Podnosi to niesamowicie moją pewność siebie. Kolejną zaletą stosowania kolagenu jest to, że wsmarowując go w powieki i skórę wokół oczu - mój wzrok znacznie się poprawił. Okulista nie wiedział, co się stało, kiedy musiał wypisać mi zalecenia na nowe słabsze okulary. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem