Wyświetl Pojedyńczy Post
  #39  
Nieprzeczytane 19-06-2009, 12:17
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał BASIASARA
Dziekuję Marbello za przyjęcie do"rodziny amatorów fotografi"
Jest to dla mnie odsocznia od problemów dni codziennego-mam chorego męża.Kiedyś bardzo dużo podróżowaliśmy po świecie.Wiele zdjęć wykonanych mam tradycyjnym aparatem,nie umiem przenieść ich do komputera.
A to są kwiaty kaktusów zrobione 2 lata temu .



Basiu, nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze do nas dolaczylas. Watki fotograficzne zostaly stworzone z glowna mysla o "seniorze", ktory z takich czy innych powodow ma ograniczone pole poruszania sie, nie moze podrozowac z roznych wzgledow....ale ma komputerek i maly nowoczesny aparacik fotograficzny....i potrafi obserwowac piekno z balkonu, ulicy na ktorej mieszka, w pobliskim parku......Sama duzo podrozowalam i ciagle podrozuje, ale coraz mniej - moj maz tez jest w zaawansowanym wieku i nasze fizyczne mozliwosci nie te same co przed 20 laty, hihihi. Jednym slowem jestes w dobrym watku. Sa jeszcze "niebo" - wspanialy watek Anny, "woda, i "cien" - Zapraszam serdecznie.

Mam identyczny problem co Ty - wiele dawnych podrozy fotografowalam na starym typie aparatu i ciezko je wszystkie skanowac i wklejac na forum. A szkoda, bo nasze podroze azjatyckie i poludniowo amerykanskie byly bombowe. Serdecznie pozdrawiam.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem