Wyświetl Pojedyńczy Post
  #60  
Nieprzeczytane 06-05-2023, 20:18
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 651
Domyślnie

Dobry wieczór wszystkim w sobotę ...dwa dni pracowicie upłynęły praca ,wypoczynek na balkonie i znowu praca i wypoczynek.
Grażynko żniwa pokrzywowe całkiem dobre ..nazbierałam do 2 wiaderek ,pomimo rękawic ogrodowych popiekłam ręce ..jakieś jadowite te pokrzywy majowe a rękawiczki z oszczędności coraz cieńsze robią
Poczytałam książkę na balkonie w stroju mocno niekompletnym ..ale widok mam na las i krzaki oraz pasiekę ..pszczół nie zgorszyłam Po powrocie do domu stwierdziłam ,że jednak słonko operuje mocno..jestem w kolorze letka mulatka
Janince dzięki za objaśnienie ..już wchodzę tak jak chcę.Basiu fajny ten patriotyczny Szpitalnik.
Krysia do zagramanicznego kurortu wyjeżdża ..dobrego wypoczynku!!
Jarek super takie spotkania ..ja byłam zaproszona na zjazd rodzinny taki trochę historyczny ..bo 1 z członków walczących w AK umarł pod przybranym nazwiskiem (ścigany przez UB) a dzieci dopiero po latach dowiedziały się że tato inaczej się nazywał ,że miał braci i trzy siostry itp itd to było ogromnie wzruszające jak dowiadywały się prawdy o ojcu z ust najbliższych krewnych o których istnieniu nie wiedziały.U was oglądaliście fotografie u nas było ich mało-wiadomo wojna ale za to wspomnienia ...przecudowne.
Zosiu no to udało się koleżance wyjść z udaru bez większych szkód tylko zdrowia życzyć na dalsze lata.
Gieniu czy ten bez ciemnoczerwony to pełny masz?
Grażynka rumianki dała a ja takie od męża dostałam..

[/size]
Odpowiedź z Cytowaniem