Wątek: Teraz kobiety
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #49  
Nieprzeczytane 18-09-2012, 14:16
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 687
Domyślnie

Cytat:
Napisał S0phia1947
Myślę,że większość kobiet wolałaby być w sytuacji ,gdzie nie musiałyby brać do ręki wiertarkę, ale sytuacje życiowe do tego je zmuszają.Dużo mężczyzn jest niestety niedojrzałych,nieodpowiedzialnych ,łatwiej też wpadają w nałogi.I co mają począć w takiej sytuacji kobiety?Tylko liczyć na siebie!

To samo co mężczyźni w podobnych przypadkach, a jest ich coraz wiecej.
Ale powiedz jak to jest. Dziś kobiety pracują w wielu do niedawna męskich zawodach.
czemu miałoby kogokolwiek dziwić że autobus prowadzi kobieta, albo motuje samochód na taśmie w jakiejs fabryce?
W końcu kobieta była juz premierem, szefem NBP, jest marszałkiem sejmu, szefuje Warszawie itp?
Ale powtarzam;
Nikt nie sprawi tyle bólu kobiecie co druga dama...pomijając patologie.
stara anegdota mówi:
Cytat:
Kiedy szukasz pracy - idz po godzinach pod zaklad. 1. Jezeli zobaczysz, ze wychodzi wiecej mezczyzn niz kobiet - bez zastanowienia przyjmij prace. 2. Jezeli wychodzi polowa kobiet i mezczyn - negocjuj dobrze warunki pracy. 3. Jezeli wychodzi wiecej kobiet - zapomnij, szukaj szczescia gdzie indziej.
Pracowałem w firmach gdzie wojen międzypłciowych nie było, ale miałem okazje oglądać dwie damy zatrudnione jako kierowcy.
Opisy widoków mogłyby być zbyt drastyczne...
Ale to panie paniom zgotowały dość burzliwy los.
Odpowiedź z Cytowaniem