Wątek: Sens życia
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #85  
Nieprzeczytane 21-01-2016, 14:58
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Cytat:
Napisał krystyna.stryjak
Myślicie, że można nagle stracić sens życia? Od dłuższego czasu jestem sama, mąż zmarł już dawno, zabezpieczyłam swoją przyszłość, zapłaciłam z góry za wszelkie formalności związane z pogrzebem, napisałam testament, mam już nawet postawiony nagrobek w Poznaniu - dzieci mieszkają za granicą, nie chciałam robić im problemu. Okazało się jednak, że los może być jeszcze bardziej podły i zabrał mi właśnie kolejną bliską osobę, która od ponad 20 lat była ze mną na dobre i na złe... Moją ukochaną przyjaciółkę Lilę. Nie mam już dla kogo żyć na tym świecie...

Witaj
Dobrze trafiłaś na ten portal. Tutaj w większości jesteśmy seniorami, z których jakaś część jest w podobnej sytuacji. Jedni odchodzą, inni przychodzą. Zycie toczy się dalej. Jest tu również wątek samotnych, gdzie codziennie samotni dzielą się swoimi radościami i problemami. Znamy się z loginów. ponieważ jesteśmy tu już po kilka lat.W zależności od swoich zainteresowań znajdziesz dla siebie wątek (miejsce).
A co do Twojej przyjaciółki Lili to wiedz, że ona jest szczęśliwa i chciałaby żebyś Ty też była szczęśliwa. Podobno ( wg. różnych religii, również katolickiej) Ci, którzy odeszli są blisko nas. Oglądałam kiedyś film, jak mężczyzna, który pochował żonę rozmawiał z nią i czuł jej obecność.
Zyczę Ci spokoju i staraj się myśleć pozytywnie a będzie coraz lepiej.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem