Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3051  
Nieprzeczytane 19-04-2024, 08:27
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 649
Domyślnie

Witam wszystkich bardzo serdecznie w piątkowy ranek.

Kto ma ochotę w ten ponury i chłodny dzień na filiżankę pysznej kawy? zapraszam.U mnie rano jak zawsze kawa sypana z kardamonem.Dwie łyżeczki kawy,bez cukru.



Basiu,Krasnal jak zwykle uroczy,choć zmokły i bez przyodziewku. A drugi jak piszesz "Men" ma trochę zatroskaną minę,pewnie studiuje otrzymane wyniki od specjalisty.Mam nadzieję że wszystko w normie?.
Kasztany jak i bzy w tym roku nie mogły doczekać się maja i cieszą nasze oczy kolorami i swoimi zapachami.Cudnie wygląda szpaler kasztanów, na jesień będą co miały zbierać dzieci i robić cudeńka z okrągłych brązowych kulek.
Krysiu,przykre to co się zdarzyło w sanatorium Twojemu Teściowi.I ponownie masz zmartwienie.Bardzo Ci współczuję.Często sami w tej „pięknej jesieni życia” zmagamy się również z różnymi dolegliwościami i nie mamy siły, by się opiekować naszymi najbliższymi.Brak nam cierpliwości, często także zdrowia i energii.
"STO LAT". Padają te słowa życzeń przy wielu okazjach, lecz bardzo często, gdy już blisko do tej życzeniowej „SETKI”, to okazuje się, że wcale nie łączy się to z taką radością ,którą okazywaliśmy przy toastach i życzeniach.Wszystko się zmienia gdy nasi rodzice są coraz bardziej niedołężni.
Krysiu,siły i cierpliwości Ci życzę z całego serca.
U mnie pada,co prawda nie grad,ale deszcz.Jest bardzo mokro,brzydko i zimno.Jeszcze niedawno można było chodzić w bluzce z krótkim rękawem a teraz można by włożyć zimową kurtkę i nie było by za gorąco.Niestety kwiecień ma swoje humory.
Zosiu,niektóre zupy z mrożonek są bardzo smaczne.Oczywiście w sezonie lepiej jeść warzywa świeże,ale sama też często kupuję mrożonki i dosmaczam po swojemu mrożonki. U mnie dziś kapuśniak z kiszonej kapusty,która została mi w słoiku po świetach.
Piątek, piąteczek, piątunio to ulubiony dzień tygodnia każdego człowieka.Miłego weekendu Kochani!

__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Ostatnio edytowane przez gracja50 : 19-04-2024 o 08:56.
Odpowiedź z Cytowaniem