Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 01-11-2012, 11:49
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Uśmiech

Dziękuję serdecznie. Prawdę pisząc... nie spodziewałam się tak łaskawej oceny, dlatego jest ona jeszcze milsza.
Wiem, że moje wpisy mogą być kontrowersyjne, ale - póki co - forum jest świeckie i mogę pisać o innych kulturach i religiach nie obrażając nikogo; obrażeni mogą nie czytać, ignora założyć, a przedtem koniecznie wytknąć mi błędy. Nie chcę nikomu sprawiać przykrości. Wiedza o celtyckich korzeniach Halloween czy słowiańskich Zaduszkach nie powinna nikomu zaszkodzić. Warto znać stare kultury i swoją własną też. Wiele celtyckich śladów znajdziemy na naszych ziemiach... dlaczego młodzież ma o tym nie wiedzieć... nie zakłamujmy historii. Religie nie biorą się znikąd. Każda ma korzenie w starszych wierzeniach. I każda dużo zapożycza od innych.

Krystynce zdrowia życzę. A Wankaborce dziękuję za pomysł zapalenia woskowej świecy. Ruszyłam na poszukiwania i znalazłam... własnoręcznie zrobioną z trochę brudnego wosku...
Bronczyku, nasze psiowo na pewno się dogada, z kociowem gorzej - w moim stadzie kocurki-indywidualiści, a kociczki z charakterkiem. Wroga jednak są gotowe zadrapać. Mając taką armię za sobą jestem spokojna. Tylko tego czasu coraz mniej... rozdarta między blogiem, forum i innymi 'przyjemnościami' piszę... ile piszę. Zdaniem niektórych i tak za dużo. Ale nie zniechęcam się tak łatwo jak kiedyś. Gdybyś tak, Koalo, deczko czasu zechciała przysłać na Gwiazdkę... nie opędziłabyś się przed wpisami.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem