Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4  
Nieprzeczytane 20-05-2009, 00:47
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Zenobiusz..masz dziwne podejście dot. bólu stawów, alb o ja żle zrozumiałam.No bo żeby stawy bolały z lenistwa . czy nic nie robienia ,to jakaś totalna bzdura.Ja mogę coś na ten temat powiedzieć ,bo choruję już kilkadziesiąd lat.
Z powodu reumatoidalnego bólu stawów poszłam dość wcześnie na rentę, i upewniam Cię, że nie lenistwo było powodem choroby.Do czasu zamieszkania w bloku,przez prawiie 20 lat mieszkalam w trzech wio skach (powód?-zawód męża).w mieszkaniach na pietrze gdzie trzeba było wnosić i znosić setki...ale tysiące wiader wody ( 3 dzieci),dotego węgiel, ,drzewo do piecow.Pranie,na tarce,jeęli wisz co to wogule jest,płukanie w zimnej wodzie.To jedna z przyczyn choroby stawów, druga to zimne mieszkania,w duże mrozy to nawet szron na ścianach i zamarążnięta woda w wiadrach w kuchni.W takich warunkach żyło duzo urzędników państwowych,nie tylko my.Czy taki tryb życia nazwiesz leniwym.Do tego uprawianie ogrodów,rąbanie drzewa,szorowanie (szrubrem) podłóg itd,itd,itd i to wszystko sama bo mąż był gościem w domu.
Tak, to było "rzeczywiście lenistwo".Co TY NA TOZENOBIUSZU ?.
Odpowiedź z Cytowaniem