Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118254  
Nieprzeczytane 28-03-2024, 20:06
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Dobry wieczór .
Nineczko , powoli pakujesz się do wyjazdu i dobrze . Nie zapomnij wziąć ze sobą leków ale myślę , że najblizsi dopilnują tego .
Izuniu , zwroty do sanatorium są dobre bo można samemu sobie coś wybrać , szkoda tylko , że terminy do wyjazdu są takie krótkie . Piszę tak bo w moim przypadku mogłoby nie być już miejsc na Hopera a zawieźć nie byłoby komu jak dłuższa trasa . Życzę Ci abyś miała fajną miejscowość i termin .
Piszecie o łososiu , ja nie mam łososia ale mam dorsza , śledzie , rybę po grecku więc te dwa dni postu przeżyję . Praktycznie już posprzątane , jakieś drobne poprawki i będzie ok . Dokupi się jeszcze co trzeba i można świętować , w sumie to tylko dwa dni .
Gienek też zajęty przygotowaniami a Benia może zajrzy przed świętami , mam nadzieję , że nie ma żadnych zdrowotnych perypetii .
Zosia pewnie ma lżej bo przy sobie córka z rodziną , moja rodzinka a właściwie dzieci pod znakiem zapytania choć sama nie będę .
Dobrej nocki Wam życzę i pozdrawiam serdecznie , z życzeniami wejdę może jutro albo w sobotę w wolnej chwili . Buziaczki .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem