Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3  
Nieprzeczytane 04-09-2014, 18:35
Etana91 Etana91 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Wilczków
Posty: 1
Post

Witam! Nie wiem gdzie mam szukać pomocy na temat rozwodu kościelnego. Dokładnie chodzi o dwa przypadki otóż siostry i brata. Zacznę od siostry. Jest ona prawie 2 lata po ślubie ale już miesiąc po urodzeniu dziecka mąż ją zdradził w jej domu z pierwszą lepszą panią z ulicy i ona ich przyłapała ale wybaczyła ponieważ go kochała ale z biegiem czasu wychodziły na jaw kolejne zdrady ale gdy podniósł na nią rękę już nie mogła dłużej jego rozrywek alkoholowych znosić i ciągłych zdrad. Od jakiś 3 miesięcy nie mieszkają razem i siostra złożyła papiery rozwodowe w UC ale pytanie czy jeśli mąż nie dotrzymał obietnicy wierności i miłości czy dostanie rozwód? A drugi przypadek dotyczy brata, poznał kobietę z malutkim dzieckiem ale jak się okazało mąż ją zdradził gdy była w ciąży i ona już się załamała i nie potrafi mu wybaczyć zdrady. Nie ma już między nimi pożycia małżeńskiego a do tego słyszy że ma się bardziej starać żeby on jeszcze raz ją nie zdradził. Pyatnie tak jak wyżej czy jest jakaś szansa na rozwód kościelny w obu przypadkach?? Z góry dziękuje za odpowiedź bo nawet nie wiem jak tu nowe posty dać.
Odpowiedź z Cytowaniem