Wyświetl Pojedyńczy Post
  #33  
Nieprzeczytane 27-05-2009, 06:41
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 781
Domyślnie

Witam starAnne, teraz to brzmi pieknie. Star to gwiazda i od razu sie wie, z kim ma sie do czyniena, bo "stare" to my jestesmy wszystkie. No bywaja tez na pol-stare, to te ktore maja duzo mniej jak ja!!!

Dzisiaj burzy nie bylo, teraz piekne slonce juz na niebie, a ja od 2-ej w nocy, bawie sie. Obudzilam sie i nie moglam zasnac, no to otworzylam komputerek i zaczelam robic czystki w moich folderach obrazkowych. Dwie godziny segregowalam kwiatki, wyobrazcie sobie ile ich mam. Ale teraz latwiej mi bedzie cos wybrac, bo sklasowalam je sobie gatunkami. Najwiecej mam roz, wiec wlozylam je do jednego folderka, a inne podzielilam na tubki, obrazki, rysunki. To tylko kwiaty, a inne...?...
Na jednej CD mam zachowanych 6tys. obrazkow, a mam trzy CD z samymi obrazkami, przygotowanymi do "tworczosci graficznej. To straszna robota, zeby te obrazki znalesc, posciagac, powkladac w odpowiednie fildery. Ale bez tych obrazkow, nic nie mozna by zrobic.
To wszystko uswiadomilam sobie dzisiaj, sluchajac TV Polonia i segregujac.

...

Ten obrazek zrobilam dzisiaj, w trakcie segregowania, bo znalazlam obrazek, ktory byl jednym z pierwszych uzytych przeze mnie, to ta altana, no i potem pododawalam inne rzeczy i wyszo to!!!
Milego dnia wam wszystkim zycze.