Wyświetl Pojedyńczy Post
  #41  
Nieprzeczytane 29-10-2010, 17:52
xys's Avatar
xys xys jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 16 457
OK postoj dla oczu !

raz za dużo raz za mało niedobór i przesyt

narazie odrobiłem rzemiosło potem opowiem i skomentujęe.
oczy stare się szybko meczą dość to żmudne, wolne i mocno ziewałem bo to ciągnie się w czasie. ale sam z przyjemnością oglądalem. zdjęcia nie są profesjonalne czasem to czy inne nie tak skomponowane poobcinane bez kompozycji ale daje wyobrażenie.

Przyroda jest majestatyczna, klimat to osobny opis - zresztą widać czyli:

Przyjemnie optymalnie w Kaliforni, gorąca sucha pustynia w Arizonie z Phoenix wyrosłym jak feniks z popiołów (zmarszki wczesnie) i nie do zniesienia wilgoć Florydy w powietrzu - mokradłla, bagno, parno (bez zmarszczek).

Phoenix – miasto w Stanach Zjednoczonych, stolica i największe miasto stanu Arizona, piąte co do liczby mieszkańców miasto w USA. Ważny ośrodek przemysłowy i handlowy; m.in. przemysł lotniczy, elektroniczny, elektrotechniczny. Ośrodek turystyczno-wypoczynkowy. Posiada uniwersytet, muzeum stanowe oraz uzdrowisko.







Walory to, że w żadnym urzędzie nie ma podziału na okienka bo ma być łatwo i jak klient przychodzi to wszyscy wolni od zajęcia pytają czym mogą slużyć www.wocjan.net/marbella/petycja Zasady te wszyscy akceptują

Arizona to upały do 50 stopni ale sucho pustynia zdrowo dla microprocessors

Floryda to kapiący pot, opady, stolica wilgoci i piorunów

Oba stany i Kalifornia pełne słońca. Texas wielki, monumentalny, ważny jak Prowansja w moim odbiorze.

Kulturowo Ameryka jest jednorodnym multi-kulti mieszaniną, która w masie jest jednolita. Są grupy etniczne. 80% białych mieszkanców ma rodowód niemiecki.

poprawię już za dużo dla moich męcżliwych oczu niebawem odpocznę - dzięki serdeczne za pomoc i miłe słowa - motywuje.

Jest jakiś związek z Andaluzja ... ?

Cytat:
Napisał Jolina
Nareszcie nacieszyłam oczy tym co podnosi mi adrenalinę.
Skały , dzikie skały, pourywane , rozpadliska... kaniony to jest to. Woda...tylko wtedy gdy jest dzika, spieniona , nieokiełzana a jeszcze lepiej w towarzystwie skał. Marbelka najlepiej o tym wie. Nie jeden raz sprawiała ucztę dla oczu.
Dzięki Wocjanie. Widać jak się starasz.Pozdrawiam.
Jak będziesz miał jakieś groźne chmury zapierające dech w piersiach, albo erupcje wulkanów, to piszę się pierwsza do oglądania. Tylko prośba, trochę więcej narracji.
__________________
Christophe Jean de V.
__VILLA_GARDEN__

__ SZKOŁA ŻYCIA __
------ po prostu -----
Dom i Gospodarstwo
Zdrowia Publicznego
Bolero M. Ravel
kto podróżuje
dwa razy żyje
__________________

Ostatnio edytowane przez xys : 31-10-2010 o 14:25.
Odpowiedź z Cytowaniem