Wyświetl Pojedyńczy Post
  #50962  
Nieprzeczytane 07-12-2023, 21:35
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 223
Domyślnie

Dobry wieczór.
Cytat:
Pół dnia siedzę przy kompie zafascynowana sztucznymi sieciami neuronowymi,
głębokim uczeniem maszynowym i takimi tam ....Niech sprzątanie czeka,
aż mi ten stan minie. Chyba mi się to w nocy przyśni.
O matko, Gratko, nawet nie wiem o czym piszesz
Cytat:
No wiecie co? ja po swoim covidzie troszkę tylko kaszlałam, ale jak przeczytałam
o kaszlu Bogusi to też się rozkaszlałam na dobre. Dziś u fryzjerki odstawiłam koncert.
To Ci współczuję
Wczoraj taki atak dopadł mnie w autobusie, już miałam wysiąść na najbliższym przystanku, bo wszyscy się na mnie gapili, na szczęście napiłam się wody i przeszło.
I nie straszcie, że to może trwać kilka miesięcy, już mnie prawy bok od tego boli
Cytat:
No i na koniec mam newsa !! Dzieci kupiły mi voucher do salonu masażu ajurwedyjskiego ha !!! Mężu oświadczenie wydał że jak "matce" coś w głowę się stanie i na latyfundiach zacznie kołdrami drzewa owijać to on nie bierze odpowiedzialności!!
Kobro, fajny prezent, aż Ci troch ę zazdroszczę takich doświadczeń
Z tymi kołdrami, to Twój ślubny trochę przesadził.
Wiadomo, że jak Was w domu nie było, to zaległości porządkowe powstały, ale bez przesady, co nie zrobisz przed świętami, to zrobisz po świętach.
Muszę zrobić sobie inhalacje, ale tak tego nie lubię.
Cytat:
Dziś miałam dzień raczej leniwy niż pracowity...chęci mnie opuściły, jak wpadł kuzyn i posiedział ponad godzinę.
Izo, wreszcie mnie nie stresujesz.
Pewnie wszystko dzięki kuzynowi, no i dobrze, trzeba czasem odpocząć.
Też się dziś obijałam, tylko do bliskiego sklepu poleciałam i zrobiłam sobie smalec, tak mi się zachciało.
Miłego wieczoru i spokojnej nocki Wam życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem