Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13738  
Nieprzeczytane 29-03-2024, 19:11
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 226
Domyślnie

Dobry wieczór .

Haniu nie chodzi o to , że rozpisałaś się tak w ogóle tylko o to , że niepotrzebnie nadal ciągniesz temat Janka . W jakim celu ? Wyjaśniliście sobie wszystko i finito , czas na tym poprzestać i nie wałkować tego samego w kółko .
Jeśli Cię uraziłam to przepraszam , troszkę źle się wyraziłam tzn. źle sformułowałam to o co mi chodziło . Daleka też jestem od kłótni i dlatego zwróciłam uwagę .
Jankowi też się ode mnie oberwało i za to Janku Ciebie również przepraszam .
Jeszcze coś Haniu , nie jestem szefową tego wątku ale długo na nim pisałam kiedyś i ostatnio piszę po powrocie . Uważam , że powinnam powiedzieć co mi leży na sercu jawnie niż coś knuć za plecami . Nie lubię intryg itp. ale może na tym zakończę .
Przeproszę jeszcze naszą Jadzię za to , że musiała być świadkiem naszych złych zachowań , Jadziu jesteś mądrą kobietą i bardzo Cię przepraszam .
Alu , już po wszystkim , możesz śmiało pisać .
Jadziu , Twoja modlitwa jest piękna , wiesz ? Taka prawdziwa... Za życzenia dziękuję , jutro wszystkim złożę życzenia świąteczne .
Teraz o wszystkim - jestem zmachana , noga boli coraz bardziej ale dziś spacerkiem przeszłam się po osiedlu . Warzywa na sałatkę już ugotowane , nie szykujemy za dużo bo zazwyczaj zostaje i nie ma komu jeść .
Dziś domownik miał migotanie przedsionków , nie pozwolił mi wezwać pogotowia ale po kilku godzinach przeszło . Przyznaję się , że stracha miałam .
Odnośnie porządków to były nie tylko przedświąteczne ale i wiosenne . Prawie wszystkie meble były odsuwane , szok ! W każdym bądź razie święta w domku , może jakaś wycieczka bo ma być piękna pogoda ale we wtorek ponoć nagły i gwałtowny spadek temperatury .
Dlatego ludziska źle się czują , bywa , że i ja również . Janku , wyjeżdżasz do Mogilna , pamiętam więc życzę Ci dobrej pogody , udanych świąt wielkanocnych , zdrówka i wracajcie do domku szczęśliwie .
Tymczasem kończę bo muszę zajrzeć do zaprzyjaźnionego wątku , jeśli mnie dziś tu nie będzie to dobrej nocki kochani .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem