Wyświetl Pojedyńczy Post
  #22766  
Nieprzeczytane 21-03-2018, 08:52
joannakobieta joannakobieta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: bochnia
Posty: 29
Domyślnie

dawałam sobie rade, to żle? powiem Ci, ze to forum na Seniorku jest bardzo rozbudowane, intuicyjnie źle się trafia. Do dziś jestem na 2 forach. Jedno w gazecie- robótki na drutach, a drugie to Kobiety+50, więc forum mi nie dziwne. Tamto było bardzo proste, tytul i jesteś, zero problemów, zajrzałam w skrabooking, potem przeczytałam kilka ostatnich stron w plotkarni i zorientował łam się, ze są chyba same kobiety. Pokomentowałam odpowiedz jakiegoś pana, bo mi się strasznie podobało, kazał podpisywać żonie, ze ona go nie oskarży o molestowanie, uśmiałam się, napisałam tez, ze dziś nie wiadomo jak człowieka odbiorą i to wszystko. Chyba wasza adminka pewno nie chce nowych ludzi, trudno. Takie fora nie maja przyszłości Prace graficzne robią śliczne, widziałam, no cóż przykro mi, bynajmniej mogła mi napisac dlaczego wyrzuca ludzi To bardzo nieeleganckie, zaprasza iw wyrzuca po 2-3 postach. Wszędzie jest tez tak, ze o kase woła się po zadomowieniu, wiec nie mam pojęcia dlaczego tak traktuje ludzi, ale to miedzy nami, poszuka forum skoro Ty nie jesteś w stanie pomoc. Może w innym forum mi wytłumaczą zasady na tyle, ze zrozumiem to co mnie tu spotkalo, dziwne. Dziekuje. Jutro cos wkleje, ide po wyniki do laboratorium.