Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13728  
Nieprzeczytane 28-03-2024, 19:44
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Dobry wieczór Jadziu , Haniu i Alu .
Fajnie , że toczą się takie rozmowy , w sumie o życiu .
Tego mi tu również brakowało . Odnośnie kłamstw to umówmy się tak , że jeśli ktoś nie chce o czymś publicznie napisać to po prostu to przemilczy i tak moim zdaniem będzie w porządku .
Haniu , współczuję Ci tego bólu i nieprzespanych nocy , swego czasu poznałam to
Jadziu , Ty również masz problemy ze snem .
Kobietki , ja codziennie wieczorem piję melisę , troszkę pomaga choć potrafię wybudzić się ale jestem za leniwa żeba szwendać się po nocy więc wracam się na łóżku .
Alu , śliczny ten Twój obraz , wiesz ? Jesteś zdolniacha całą gębą . A co do Janka to mam nadzieję , że przed świętami zajrzy choć na chwilę , okaże się .
Odnośnie wieszania firan i sprzątania na wysokościach to od kilku lat robi to mój domownik a czasem młodszy syn ale sporadycznie . W każdym bądź razie firany powieszone , kuchnia lśni , został przedpokój ale to już bajka , część zakupów też zrobiona . Szkoda , że nie można wynieść na balkon jak zimą bo w lodówce (dużej) i w zamrażalniku nie wszystko mieści się . Trzeba zrobić jakąś fajną sałatkę ale damy radę . Stroik jest , jeszcze jutro pranko i pitraszenie . Jak u Was dziewczyny ? Moi chłopcy nie pomogą bo jeden na Mazurach i chyba wróci w sobotę a drugi zbyt zajęty sobą...
Była cieplutko , słonecznie ale po południu zaczął padać deszcz i tak było aż do teraz prawie .
Kończę bo rozpisałam się , zajrzę jutro w wolnej chwili , śpijcie dobrze , pozdrawiam serdecznie .
Dobranoc .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem