Wyświetl Pojedyńczy Post
  #75  
Nieprzeczytane 15-08-2019, 15:45
pawelkaczmar61 pawelkaczmar61 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: gdynia, zachodniopomorskie, polska
Posty: 10
Domyślnie

Myślę że ogromny problem społeczeństwa w dbaniu o urodę polega na tym, iż w większości z nas wydaje się iż kosmetyka to jest jedyny sposób na poprawienie swojej urody. Jak się jednak okazuje to dieta ma kluczowe znaczenie w tym jak wygląda nasza skóra, nasze paznokcie czy nasze włosy. Dlatego też pokarmy bogate w zdrowe tłuszcze będą o wiele lepsze niż najdroższe kosmetyki nawet z apteki. Moja żona od 6 miesięcy co drugi dzień spożywa jedno awokado i szczerze powiedziawszy zauważam u niej poprawę na skórze twarzy. A to dlatego, że jest palaczką i u takich osób zmiany widać najszybciej. Zdecydowanie poprawiły jej się włosy były suche i łamliwe a teraz wyglądają dość ładnie. Chciałbym jeszcze żeby przestała palić wydaje mi się także, że bardzo mało wiemy o produktach spożywczych tutaj mogę polecić bardzo ciekawe źródła na temat awokado https://marekskoczylas.pl/18-korzysc...tnych-awokado/ czy ktokolwiek z Was podejrzewał by, że awokado może poprawiać na przykład wzrok dzięki zawartości luteiny czy na przykład chronić naszą skórę przed promieniowaniem UV dzięki dużej zawartości antyoksydantów lub wątrobę dzięki zawartości glutationu? Ja o tym wcześniej nie wiedziałem.
Odpowiedź z Cytowaniem