Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1883  
Nieprzeczytane 14-05-2022, 15:58
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 808
Domyślnie



Witam Miodowo w pogodną, słoneczną sobotę. Pogoda dzisiaj ,
zachęca na spacer.
Jarkowi życzę , mile spędzonego czasu na łonie natury wśród swojego grona znajomych i zainteresowanych wspólną pasją i weekendowego , wspólnego Grillowania . Odpoczywaj i korzystaj z dużej ilości promieni słonecznych
niech Ci słonko służy i zawsze towarzyszy. Z miłymi pozdrowieniami.
Jurkowi dziękuję za smaczną poranna kawkę. Wypijam ją z wielkim smakiem tym bardziej , że dzisiaj piję jako pierwszą.
Jurek . Miłego pobytu na Uroczystości I Komunii Św. i na spotkaniu wśród grona rodzinnego.
Cytat:
Pisze Jurek.;- Basiu. Bierz mężulka na spacery i pomalutku, pomalutku, wspomagając go "pod pachę" (tak jak mnie wspomaga żona) udajcie się
tam, gdzie musicie. NIE MA TO JAK WE DWOJE.
Jurek masz rację . My z mężem zawsze wszędzie razem wspieramy się
na dobre i na złe i tak już prze 59 lat jesteśmy ze sobą ,
6 lat spotykaliśmy się w narzeczeństwie i 53 lata pożycia małżeńskiego.
Ślub cywilny braliśmy 10 Maja , a kościelny 11 Maja w 1969r.
Też niedawno mieliśmy małą uroczystość z tej okazji w małym gronie rodzinnym
bo rodzina zjechała odwiedzić kuzyna w Szpitalu i przy okazji odwiedzili nas
z życzeniami rocznicowymi naszego ślubu.
Córka miała rację , że przy okazji odwiedzin kuzyna przyjadą do nas.
Dobrze , że byłam przygotowana na odwiedziny rodziny tego spodziewaliśmy się.
Byli w szoku , że tak się przygotowaliśmy łącznie z piętrowym Tortem.
Przeważnie Jubileuszowe rocznice ślubu obchodzi się co 5 lat i my dopiero trzy lata temu obchodziliśmy 50-te " Złote Gody", a dopiero następna Jubileuszowa Platynowa rocznica wypada i będzie za 2-lata
55-ta -zwana jak kto woli "Szmaragdowa ", (albo"Platynowa"). Mi się podoba nazwa Jubileuszowa -" PLATYNOWA"
Cytat:
Pisze Zosia;- Fryzjer zaliczony, dzisiaj wszystkie kobietki czesały się na 1 komunię świętą, mnie też się zapytała czy idę na przyjęcie..a ja jej na to...
będę je miała w domu?,komunię a nie w restauracji, to będą imieniny w domu spotkanie rodzinne .
Zosia też się przygotowuje na przyjecie gości , czasami tak bywa , że w sklepie zabraknie małych detali, szkoda , że mieszkasz tak daleko, podrzuciłabym
bo mam dużo serwetek pod sztućce. Na pewno już kupiłaś w innym sklepie.
Poradzisz sobie ze wszystkim masz na to warunki i dużo czasu na przygotowania.
Fryzjer zaliczony , udanego przyjęcia imieninowego. Miłego spotkania rodzinnego.

Cytat:
Pisze Bogusia;- w basenie towarzystwo gadało ,gadało za to w busie..spało i drzemało.Siarka ogólnie dobrze wpływa ale też osłabia.
Bogusiu. z tego co piszesz to Twój organizm jest dobrze nastawiony
na te kąpiele w siarce i na Ciebie dobrze wpływają. Oczy Cię nie szczypią
i nie trzeba osłaniać okularami ?
Nigdy nie brałam siarki i teraz chyba byłoby mi niewskazane takie kąpiele
jak one osłabiają.
Cytat:
Pisze Gienek;- W jeden dzień piec był założony, rozpalili w piecu . Łącznie mi wodę podgrzewa 40 stopni To piec 20 watowy.
Gienek . Szybko się z tym uporałeś i będziesz miał teraz jeszcze większą wygodę. Trawę skosiłeś , ale koło domu ciągle jest coś do zrobienia. Nie przesilaj organizmu sam musisz zadbać o siebie, powoli sobie pracuj i nie przemęczaj się bo mamy już organizmy co rok to słabsze.
Pozdrawiam Was wszystkich , szczęśliwej , udanej soboty.



Data 14.05-2022r. Strona 660. # 13196
Maj 2022r.
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem