Wyświetl Pojedyńczy Post
  #100  
Nieprzeczytane 08-06-2009, 06:42
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 780
Domyślnie

Witajcie moje drogie dziewczynki.
Dzieje sie i ja to lubie. Sanno, Jasia dobrze ci wytlumaczyla jak ja dzialam. Musze napisac natychmiast jak cos poznam, ale to nie znaczy, ze wy musicie to natychmiast przerabiac.
Jak pisze drugi raz na ten sam temat, to znaczy, ze zaczynam "ukladac" sobie wszystko jak trzeba a jak zaczynam pisac trzeci raz!!! to znaczy... ze juz wiem na zawsze!!!
Tak wiec, czytajcie sobie spokojnie co jeszcze "wymyslilam", i jak bedzie potrzeba nauczenia sie, to pytanko... i juz.
Jak tak powtarzam pewne rzeczy to widac, jak posuwam sie do przodu i w jakim kierunku ide. A kazda z nas, ma inne zainteresowania... i sie swietnie dopelniamy.
Dzisiaj zrobilam "Forme" z literki japonskiej. Wiecie ze sa takie charaktery pisma, ktore wygladaja jak obrazki. Marysia u Dz. Janka zrobila malutkie tuto, zeby nauczyc sie robic i rejestrowac taka literke-obrazek jako Forme. To przygotowalam dla Marysi- jej imie pisze sie Maryshia- i zamiescilam w jej poscie.

...

To jest ta litera japonska. Swietny sposob na zrobienie wlasnej formy.
Oczywiscie, mamy niezmiernie duzo form, ale jak wiecie, lubie rozne nowosci i techniczne wiadomosci.
Swietnie dziewczynki, milo popatrzec!!!
Zabieram sie do przyjemnosci wroce jak skoncze...
Milego budzenia sie.
__________________