Wyświetl Pojedyńczy Post
  #59  
Nieprzeczytane 16-11-2010, 18:01
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Domyślnie

[quote=seniorita102]Tak, mamy 4 typy urody związane z porami roku. Niemniej opisują one np. naturalny kolor włosów. A jak z wiekiem włosy się wysrebrzają, to wtedy zmieniamy swój typ? Na jaki? Cera przecież też nieco inny ma koloryt... jedynie oczy te same[/QUO

Przypisanie kobiety do poszczególnej grupy kolorystycznej odbywa się na podstawie odcienia jej skory, a nie koloru włosów. jeśli kobieta ma w skórze pigment różowy- jest latem lub zimą, a osoba z pigmentem żółtym jest wiosną lub jesienią.
Siwizna służy zimie ,nawet dodaje uroku i nie zobowiązuje do zmiany kolorystyki.lato, tez może nosić siwe włosy, ale lepiej wygląda w pasemkach Kobiety wiosny i jesienie nie wyglądają korzystnie w siwych włosach ,nie pomoże zmiana koloru ubioru,dlatego wskazane jest farbowanie włosów.wiadomo ,ze skora zmienia się z wiekiem ,ale podstawowy pigment nie ulega zmianie.Moja siostra ma 76 lat jest wiosną, szybko posiwiała, ma uczulenie na chemiczne farby, używa tylko ziołowe, nie zmieniła kolorystyki ubrań i tak jak w młodości nie mogła nosić rzeczy różowych, niebieskich ,czarnych i czysto białych, tak do tej pory nie ma nic w tym kolorze.To jest bardzo obszerna dziedzina, analiza kolorystyczna wykonana przez dobrego fachowca ,to wydatek co najmniej 200zł ,ja miałam to szczęście,ze taką osobę miałam w rodzinie.
Odpowiedź z Cytowaniem